НАБІР РОЗВЕДЕННЯ БДЖОЛИНИХ МАТОК (КОПІЯ) НІКОТ


Захисна кліточка "Бігуді"

Ця захисна кліточка "бігуді" широко використовується в бджільництві для ізоляції маточника або матки. Часто її використовують як просте тимчасове сховище для бджолиної матки (наприклад при переміщенні або виведенні маток в інкубаторі).

В системі Нікот кліточка-бігуді щільно одягається на тримач мисочки і надійно закривається кришечкою із зворотнього боку. Використання таких бігудів гарантує повний захист маточника або матки, а отвори дають можливість бджолам доглядати за маткою всередині. На перші години життя для матки можливо розмістити корм (мед) всередені бігудя в кришечку.

Виробник: Китай


Тримач
Тримач

Тримач мисочки

Оригінальний тримач для мисочки з личинкою. Використовується в системі Нікот для виведення маток чи одержання маточного молочка.

Виробник: Китай


Цоколь
Цоколь

Цоколь для тримачів

Завдяки використанню цоколя для прищеплювальної рамки можна легко і швидко перенести велику кількість личинок на маточне виховання. Тепер прививочна рамка набула сучасного вигляду. Для виготовлення прививочної рамки на ній у декілька рядів розміщуються цоколі. Відстань між маточниками для виведення маток повинно бути мінімум 1см для доступу бджіл, а для збору маточного молочка допускається щільне розташування маточників. З урахуванням розташування маточників готують цоколі на прищеплювальній планці. Для кріплення цоколя на ньому є заводські отвори. Кріпити можна маленькими саморізами по дереву.

По своїй конструкціії цоколь створено для зручного кріплення тримачів з мисочкою. Тримач з мисочкою легко та надійно закріплюється на прививочній планці за допомогою цоколя. Особливу зручність у використанні цоколя можна відчути при від'єднанні зрілих маточників.

Для очищення деталей можна використовувати перекись водню, абогарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі для виводу маток може деформуватися при температурі 75°С

Виробник: Китай

Ціна набору: Цоколь + Тримач мисочки + Бігудь = 5 грн!