Ріпаковий мед - 1 літр, 1.4 кг.

За свої цілющі властивості мед ріпаковий в народі кличуть «живим». Що ж такого особливого в його складі? По-перше - підвищений вміст глюкози (51%). Це робить натуральний продукт поживним і допомагає швидко підняти тонус організму. По-друге, в бджолиному нектарі міститься величезна кількість бору. Однієї-двох столових ложок солодощі в день достатньо, щоб підтримувати нормальну роботу щитовидної залози, прискорити процес регенерації кісткової тканини, позбутися симптомів клімаксу і навіть очистити організм від важких металів.

Вживання меду ріпаку може стати ефективним допоміжним методом лікування таких захворювань:+ серцево-судинної системи (знижений рівень гемоглобіну, гіпертонія і гіпотонія, ішемія, дистрофія міокарда) шлунково-кишкового тракту (уповільнений обмін речовин, кишкові кольки, порушення нормальної біофлори кишечника, гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, ентерит, запор, ожиріння) печінки і нирок чоловічої статевої системи (уповільнені сперматозоїди, низька якість сперми, еректильна дисфункція, імпотенція, безпліддя) жіночої статевої системи (порушення менструального циклу, безпліддя, токсикоз) нервової системи (заспокоює, позбавляє від стресу, депресії та безсоння) За рахунок наявності ефірних масел у складі рослини-медоноси ріпаку, мед використовують і зовнішньо для лікування різних шкірних захворювань. Продукт сприяє регенерації тканин, його можна наносити при порізах, опіках та інших травмах. Він також сприяє загоєнню ясен при різного роду стоматологічних захворюваннях.

Даний сорт популярний в косметології. Вважається, що він активує процеси омолодження в організмі - тому продукт є основою багатьох масок для обличчя. Крім того, антибактеріальні та протизапальні властивості меду стануть в нагоді тим, хто бореться з проблемою вугрових висипань на шкірі. Для меду з ріпаку немає яких-небудь особливих правил вживання. Його можна їсти стільки ж, скільки і меду будь-якого іншого сорту, а саме: для дітей до 12 років - 2-3 чайні ложки в день для дорослих - 1-2 столові ложки в день для вагітних жінок - максимум 1 столова ложка в день для діабетиків - 1-2 чайні ложки в день.

115,00 грн.
Please select variants first