Цоколь для тримачів Нікот

ЦОКОЛЬ ДЛЯ ТРИМАЧІВ НІКОТ

Завдяки використанню цоколя для прищеплювальної рамки можна легко і швидко перенести велику кількість личинок на маточне виховання. Тепер прививочна рамка набула сучасного вигляду. Для виготовлення прививочної рамки на ній у декілька рядів розміщуються цоколі. Відстань між маточниками для виведення маток повинно бути мінімум 1см для доступу бджіл, а для збору маточного молочка допускається щільне розташування маточників. З урахуванням розташування маточників готують цоколі на прищеплювальній планці. Для кріплення цоколя на ньому є заводські отвори. Кріпити можна маленькими саморізами по дереву.

По своїй конструкціії цоколь створено для зручного кріплення тримачів з мисочкою. Тримач з мисочкою Нікот легко та надійно закріплюється на прививоній планці за допомогою цоколя. Особливу зручність в використанні цоколя можна відчути при від'єднанні зрілих маточників, які закріплені бджолами за допомогою воску.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати перекись водню, абогарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: Нікотпласт, Франція 

4,50 грн.
Please select variants first