VARROX - ВИПАРНИК ЩАВЛЕВОЇ (ОКСАЛАТНОЇ) КИСЛОТИ


Varrox - Це "Один з найкращих моделей"

  Він виготовлений у Швейцарії. Якщо у вас більше 10 вуликів або просто потрібно найкращий ефект, це те, що вам потрібно. Ємкість для кислоти виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що дозволяє рівномірну і контрольовану передачу тепла, запобігаючи перегріву щавлевої кислоти.Випаровування щавлевої кислоти у вуликах є перевіреним методом знищення обох видів: Варроа і Трахейного кліщів. Цей випарник поставляється з «боковими» крилами, які служать для утримання випарника від перевертання у вулику.

Завантажте чашу випарника одним грамом щавлевої кислоти (на корпус розплоду) вставте його у вулик і підключіть до будь-якого 12 вольт акумулятора, або автомобільного прикурювача, який використовується з подовжувачем . Випаровування завершиться через 2,5 хвилини. Після вимикання випарника VARROX зачекайте близько 1-2 хвилин, перш ніж витягнути прилад, щоб пари щавлевої кислоти випарувалися. Після видалення переконайтеся, що вхід у вулику щільно знову закритий (10-15) хвилин. Витягніть його з вулика, й охолодіть у відрі з водою (не потрібно використовувати мокру ганчірку або губку) і ви готові до наступного вулика!

Пам'ятайте! Потрібно закрити льоток вулика на (10-15) хвилин для ефективної обробки. Льотки можна прикривати поролоном, або тканиною. Випари щавлевої кислоти лише вбивають кліщів, що знаходяться на бджолах, не в розплоді. Якщо зовнішня температура становить 5 градусів (С) або вище, ви можете безпечно проводити обробку.Щоб лікувати влітку, необхідно виконати три (3) послідовні процедури для знищення кліщів, що з'являються з розплоду. Влітку ми відкриваємо трутневий розплід, щоб вирішити, чи лікувати. Якщо відкритий трутневий розплід містить кліщів, ми лікуємо.Перегляньте відео, щоб побачити його в дії:

Ціна: 4 140,00 грн.