СІЛЬСКЕ ГОСПОДАРСТВО ТА БДЖОЛИНЕ ЗАПИЛЕННЯ

   Багато з нас люблять використовувати мед як частину нашої дієти. Крім особливого смаку, він також вважається здоровим підсолоджувачем, оскільки містить певні додаткові елементи, вітаміни та білки. Так що було б добре мати достатньо бджіл для збору та виробництва цієї «золотої рідини», також у майбутньому.

Але більш важливим, ніж збирати мед, є відповідальне завдання запилення рослин, навколо яких запилення наших харчових культур є найбільш критичним. Без передачі пилку з однієї квітки на іншу квітку - ніяких плодів - немає насіння - немає їжі.

Третина світового виробництва продуктів харчування залежить від запилення тварин. Переважна більшість, 80-90% цього запилення проводиться Медоносними Бджолами. Опилення бджіл збільшує розмір, якість, а також кількість посівів.

Запилення поля ріпаку 

   Виробництво продовольства в цілому зростає разом із ще більшим населенням світу. Залежність від запилення медоносними бджолами зростає, оскільки сільськогосподарські культури, що залежать від запилення, ростуть прискореними темпами щодо загального зростання, оскільки зростає споживання свіжих фруктів і овочів.

Виробництво прогресує швидше, ніж кількість керованих бджілосімей: необхідне збільшення запилення за останні 50 років становить 100%, тоді як кількість наявних бджолиних сімей зросла лише на 50% в ЄС або навіть знизилася в США. США повинні імпортувати передову колонію з Австралії для задоволення попиту. Якщо ми не можемо зберегти тенденцію до зростання бджолиних сімей, то запилення і, таким чином, продовольча пропозиція можуть стати під загрозою.

Бджола була і є у новинах майже щотижня. Збільшені втрати колоній привертають увагу урядів, компаній і громадськості в цілому. Розглядаються декілька причин, що сприяють втратам.

Зменшення біорізноманіття, особливо в сільськогосподарських районах, змушує бджолярів транспортувати або розміщувати свої вулики в районах з більш різноманітною дієтою. У районах, де використовується тільки одна культура, бджоли мають обмежений проміжок часу для збирання пилку (джерела білка). Також лише одного джерела пилку недостатньо для вирощування здорових молодих бджіл. Недоїдання може бути причиною захворювань, таких як Nosema (гриби) і Foulbrood (бактеріальний). Все більша кількість досліджень показує корисні сільськогосподарські наслідки для більш багатих сільськогосподарських районів і починається кілька ініціатив, щоб повернути частину втраченої території.

  Використання пестицидів в цілому вважається критичним для забезпечення все ще зростаючого населення, яке потребує доступного харчування. Бджоли та бджолярі мають довгий та складний зв'язок із застосуванням пестицидів. Більшість бджолярів визнає необхідність використання пестицидів сільськогосподарським сектором і підтримує той самий сільськогосподарський сектор з бджолами для запилення сільськогосподарських культур. На жаль, бджолярі можуть зіткнутися з неналежним використанням пестицидів, що призводять до значних втрат медоносних бджіл. Особливо обговорюється використання сучасних пестицидів, таких як неонікотиноїди, в громадському, науковому та політичному світі.